Başkanın Mesajı

CÜNEYT ATALAY

Kuruluşunu 1995 yılında yaptığımız mis inşaat ile her gün hızımızı daha da artırarak yolumuza devam ediyoruz. Bugüne kadar yüzlerce konut ve onlarca iş merkezi projelerini tamamladık. Yaptığımız her işte beklentilerin hep üstüne çıkmayı başardık. Bunu yaparken her ne kadar amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak olsa da bizde yaptığımız işten memnun kalmayı her zaman önemsedik. Yaptığımız her konutu kendimiz oturacak gibi her iş merkezini

kendimiz içinde çalışacak gibi tasarladık ve titizlikle ürettik. Çünkü bu sektörde kalıcı olmak, güven ve kalite dendiği zaman akla ilk gelen firma olmak istedik. Sektörde bulunduğumuz 25 yılı aşkın süre boyunca hep insanımız ve ülkemiz için daha iyinin peşinde olduk. Zamanının ruhuna uygun bünyesinde geçmişin değerlerini barındıran ve yüzü geleceğe dönük projelerimizle her zaman vatandaşlarımızdan yoğun ilgi gördük.

Her memnuniyet yolumuzu açtı hızımızı arttırdı ve bizleri daha büyük projelere yönlendirdi.

Biz mis inşaat ailesi olarak insanımız ve ülkemiz için üretmeye, istihdam sağlamaya ve değer oluşturmaya devam edeceğiz.

CÜNEYT ATALAY

HAYRETTİN ATALAY

Yaşadığımız ve varlığımızı sürdürdüğümüz bu vatana hepimiz borçluyuz ve yaşadığımız sürece de bu borç bitmeyecek. Eğer birileri bu borcu bitirdiyse onlar bu vatan için canlarından vazgeçen aziz şehitlerimizdir. Herkes bulunduğu konumda ve yaptığı işte en iyisini en kalitesini ve uluslararası düzeyde kabul görür ürünler ortaya koyduğunda ve kendinden sonraki nesilleri dünya ortalamasının üzerinde yetişmesine özen gösterdiğinde borcunu ödemeye başlamış demektir.

Mis inşaat ailesi olarak Ankara Polatlı’da yıllar önce yola çıkarken; kazanırken kazandırmayı, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmayı, kalite ve güven denilince ilk akla gelen olmayı, hayır işlerinde öncü rol oynamayı temel hedef olarak belirlemiştik.  Bu hedeften sapmadan yürüyüşümüze devam etmemizi sağlayan başta personelimiz olmak üzere ismimizi buraya taşıyan herkese teşekkür ediyorum.

Bu vatana ve milletimize karşı borcumuzun hala çok olduğunun farkındayız.

Ülkemize ve insanımıza yakışan kaliteli, uygun konutlar ve iş merkezleri oluşturmak için daha çok çalışacağız.

Yeni istihdam alanları oluşturmak sureti ile insanımıza iş ve aş bulmak için daha çok çalışacağız.

Verdiğimiz burslar ile eğitimlerine destek verdiğimiz öğrencilerimizin sayısını artırmak için daha çok çalışacağız.

Yaptığımız hayır işlerine yenilerini eklemek için daha çok çalışacağız.

Ve bize güvenen insanların sayısını artırmak için daha çok çalışacağız.

1995 yılında yola çıkarken vatanımız ve insanlarımız için büyük hayallerim vardı, yıllar içinde bunların gerçekleştiğini görmek en büyük mutluluğum oldu.

HAYRETTİN ATALAY